اطلاعیه شماره 2


اطلاعیه شماره 2

احتراما به استحضار می رساند :


ثبت نام و ارسال خلاصه مقالات جهت بیست و دومین کنگره کاردرمانی ایران صرفا از طریق سامانه Otre.ir امکان پذیر است. و آن دسته از عزیزانی که در سالهای گذشته در این سامانه ثبت نام نموده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و صرفا از طریق گزینه "ورود به پنل سامانه" امکان وارد شدن به پنل خود و ثبت نام در کنگره و یا ارسال خلاصه مقالات را دارند . 

آن دسته از عزیزانی هم که پسورد خود را فراموش نموده اند از طریق گزینه "فراموشی رمز عبور" نسبت به دریافت پسورد جدید خود اقدام نمایند . "ایمیل پسورد ممکن است به فولدر spam و یا junk انتقال یابد".

نکته 1- افرادی که قبلا ثبت نام نموده اند صرفا از طریق "ورود به پنل سامانه" اقدام نمایند و نیازی به ثبت نام مجدد ندارند .

نکته 2- مدت زمان ارسال اتوماتیک هر ایمیل حد اکثر 30 دقیقه می باشد .

نکته 3- ثبت امتیاز و یا هر فرآیند دیگری بر اساس کد ملی می باشد که شما قبلا در سامانه ثبت نموده اید ، لذا دقت فرمایید از پنل افراد دیگر و یا کد ملی دیگران برای ثبت نام اقدام نفرمایید زیرا امتیاز صرفا به کد ملی ثبت شده در پنل تعلق می گیرد .

نکته 4- آی دی پشتیبانی فنی سامانه otre.ir  صرفا جهت پشتیبانی فنی می باشد و هیچ پاسخگویی دیگری ندارد.

کاربری پنل بسیار ساده می باشد و حجم ثبت نام های اینترنتی سال گذشته حاکی از نبود مشکل در پنل می باشد ، باز در صورتی که افرادی هستند که بنا به دلایلی دچار مشکل در کاربری از پنل هستند مشکلات خود را می توانند با آی دی تلگرام تیم پشتیبانی فنی در ساعات و روزهای کاری درمیان بگذارند تا نسبت به رفع مشکل اقدام شود .
دقت فرمایید روزهای کاری " شنبه الی چهارشنبه به غیر از ایام تعطیل و از ساعت 10 الی 16 " می باشد.

آی دی تلگرام تیم پشتیبانی فنی @otresupport

با تشکر 
دکتر سروش لهراسبی 
مدیر سامانه otre.ir